پزشک آنلاین
در باره دکتر عادل حیدری نژاد
مدیر وب سایت پزشک آنلاین را بهتر بشناسید :
دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با 25 سال سابقه طبابت است. وی تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده در سیستم هومیوپاتی ایران است.

دکتر عادل حیدری نژاد عاشق هومیوپاتی است و عمیقا باور دارد که مداوای فردی و نوشتن چند نسخه در مطب هرگز نخواهد توانست باری را از روی دوش نظام سلامت مملکت بردارد برای همین سعی کرد به هر طریق ممکن سطح سلامت مردم را بالا ببرد و این است دلیل انتخاب و تمرکز بر درمان هومیوپاتی .

یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است . او بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد . عشق دکتر عادل حیدری نژاد به سلامت واقعی مردم باعث شد که وی در سال هشتاد و نه سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کند که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد . دکتر حیدری نژاد سابقه کار در بیمارستان های خصوصی زیادی دارد از جمله بیمارستان پیامبران ,لاله , بیمارستان کودکان تهران و ...

نتیجه تصویری برای بیمارستان تریتا
در حال حاضر ایشان عضو دپارتمان اطفال بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران می باشد.ایشان بمدت 8 سال در بیمارستان پیامبران فعالیت درمانی کرده است .همکاری در راه اندازی مرکز مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان پیامبران از جمله کارنامه ایشان است ولی کار در هیچیک از این مراکز به شیوه رایج و سنتی روح بلند ایشان را راضی نکرد. دکتر حیدری نژاد بشدت با استفاده از آنتی بیوتیک کورتون و روش های مرسوم بیمار دیدن در مطب و بیمارستان مخالف است.هیچ چیز برای او خسته کننده تر از ویزیت بیماران تکراری و نوشتن نسخه های تکراری نیست. ✴️ ایشان معتقد است هنر درمان این نیست که پزشک بتواند بیماری های ساده را درمان کند ای بسا که این ها خودشان بدون هیچ اقدامی بعد از مدتی برطرف بشوند بلکه هنرمند واقعی کسی است که مبادرت به درمان بیماری های مزمن پیچیده می کند .


او تمام تلاشش را کرده است که در حد ممکن بتواند در حد خودش سطح سلامت مردم را ارتقا دهد و امید دارد تا روزی سایر همکاران و مسئولین نیز در این امر به وی بپیوندند . همینک ایشان ساعت ها از وقت ارزشمند خود را صرف تحقیق و مطالعه در پیدا کردن شیوه های جدید درمان بیماری ها با استفاده از طب هومیوپاتی می کند.
دکتر عادل حیدری نژاد عمیقا عاشق پیشرفت همه انسان هاست و معتقد است زمانی خودش پیشرفت می کند که موجب پیشرفت و ثروتمندی سایر انسان ها بشود و یکی از اصلی ترین جنبه های ثروت سلامت است. او می گوید اگر کسی بابت یک محصول مثلا سی هزار تومان به من می پردازد حتما باید پنج برابر آن برای خودش سودمندی وجود بیاورم و در این صورت است که من در کارم موفق خواهم شد . عشق واقعی دکتر عادل حیدری نژاد به انسان ها و طبابت واقعی و پشتکار وی در این زمینه توام با قدرت نفوذ کلام باعث شده است که امروز او به یک برند در عرصه هومیوپاتی ایران تبدیل شود.
زندگی یک بازی است . برای برنده شدن در این بازی کافی است قوانین آن را یاد بگیرید . برنده شده کمک کنید تا دیگران هم برنده شوند .من یاد گرفته ام زمانی می توانم به دیگران کمک کنم تا سلامت باشند که خودم در سلامتی ذهنی کامل باشم. تنها راه کمک به جهان برای پیشرفت این است که خودتان پیشرفت کنید .
مارک تواین گفت :
تنها دو روز مهم در زندگی هر فردی وجود دارد؛
روزی که به دنیا آمده ای.
و روزی که میفهمی چرا به دنیا آمده ای.


در سال 1387 فهمیدم که هدف من از زندگی چیست و این بود که تصمیم گرفتم کشورم را به جای بهتری برای زندگی کودکان تبدیل کنم. امروز که خوب دقت می کنم می بینم که چقدر موفق عمل کردم.من در آن زمان متوجه شدم که نیاز جامعه چیست.دغدغه های اصلی مردم و مسئولین چیست .برای همین تلاش کردم تا جایی که می توانم به سهم خودم زندگی را برای مردم راحت تر کنم.
هر سال هزینه های زیادی صرف مقابله با بیماری ها ,ریشه کنی ایدز ,رفع معضل اعتیاد, مبارزه با شرارت و آسیب های اجتماعی و ... می شود ولی مشکل مملکت ما ویروس ایدز نیست بلکه مشکل اصلی ذهنیت ایدز است.مشکل مملکت خود اعتیاد نیست بلکه ذهنیت آن است.
به فرض اگر ما موفق بشویم خود ویروس ایدز را نابود کنیم تا وقتی که نتوانسته باشیم ذهنیت آن را برطرف کنیم فرد مبتلا به ایدز درمان شده این بار ایجاد مشکلات دیگری برای جامعه می کند و همین طور در مورد اعتیاد و غیره.مگر ما چقدر بودجه داریم چقدر نیروی انسانی لازم برای این کار داریم.
چرا ما فقط بر معلول تمرکز کرده ایم ولی علت را نادیده گرفته ایم؟
ایدز معلول است و ذهنیت بیمار علت آن.
اعتیاد معلول است.
در پزشکی رایج ما بر رفع معلول تکیه می کنیم به همین دلیل از علت غفلت می کنیم و درست به همین دلیل است که مردم و مسئولین با گرفتاری های زیادی در این زمینه روبرو هستند.
در آن سال به طور جدی متوجه این نیاز شدم و با احساس مسئولیت کامل و با تمام قوا پا به میدان گذاشتم تا قدمی در رفع این مشکلات بردارم.من به این نتیجه رسیدم که طبابت صرف و ساعت ها نشستن در مطب و ویزیت خیل عظیم بیماران تکراری و نوشتن نسخه های تکراری در کمتر از پنج دقیقه چیزی جز رفع تکلیف و سلب مسئولیت و نیز گذراندن امور نیست .


مرا مگوی که سعدی طریق عشق رها کن
سخن چه فایده گفتن چو پند می ننیوشم
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
من باید کاری متفاوت می کردم.کاری که بتواند باری از دوش هموطنانم و وزارت بهداشت بردارد.برای همین هم با اعتقاد و باور راسخ شروع به تحقیق و مطالعه شبانه روزی بر روی کشف روش های نوین و جهانی در زمینه درمان کردم و با توجه به تسلطی که در زمینه طب نوین هومیوپاتی دارم اقدام به ابداع آموزش های کپسولی هومیوپاتی کردم.
در این آموزش ها که به صورت فایل های متنی پی دی اف بسیار راحت و قابل فهم می باشد طریقه درمان بیماری های شایع را به روش هومیوپاتی توضیح داده ام به نحوی که عامی ترین افراد جامعه بدون این که حتی یک سطر هم در مورد هومیوپاتی آموزش دیده باشند می توانند از تاثیر آن بهره مند شوند.
وب سایت پزشک آنلاین شبانه روزی بوده و محدود به هیچ شهر یا هیچ کشور خاصی نیست.خدمات ما برای همه مردم دنیا و در تمام ساعات شبانه روز است.چه من باشم و چه نباشم خدمات این فروشگاه برای همه شبانه روزی است. من هر روز تلاش می کنم تا راه حل و درمان بیماری های بیشتری را به روش هومیوپاتی و در قالب آموزش های کپسولی برای شما رمزگشایی کنم.
دوستان ,من از منطقه امن خودم خارج شدم.من هم می توانستم همان کاری را بکنم که سایر همکاران متخصص من انجام داده یا می دهند ولی خیلی زود فهمیدم که راه هدف و رسالت من در زمینه شغلی چیز دیگری است.من از شما هم می خواهم که از منطقه امن خود خارج شوید.فقط آدم های معمولی هستند که کارهای معمولی و روزمره انجام می دهند.روش های جدید را هم امتحان کنید .
1