پزشک آنلاین

نتیجه تصویری برای درآمد اینترنتی
با قرار دادن لینک محصولات پزشک آنلاین درشبکه های اجتماعی براحتی به سی درصد پورسانت به ازای فروش هر محصول برسید.

برای شروع همکاری همین حالا اینجا را کلیک کنید

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

ویرایش: 1397/6/30
نویسنده: m
اگر فردی کمتر از چهل سال و مبتلا به سرطان را می شناسید این نوشته را برای او ارسال کنید .شاید مطالعه این مطلب بتواند سرنوشت فرد یا حتی خانواده ای را عوض کند.    

شاید نام سرطان یا کانسر یکی از ناامید کننده ترین کلماتی باشد که می توان به یک بیمار عنوان کرد .

بیماری که خود را مبتلا به این بیماری می بیند با توجه به علاج ناپذیر بودن آن علیرغم اینکه واقعا نباید تمام سرطان ها را به یک اندازه خطرناک دانست ,تمام امید به زندگی را از دست می دهد .

 درمان کانسر در علم پزشکی پیشرفت های قابل توجهی نموده است و در بسیاری از موارد با کشف بیماری در مراحل اولیه , خطر را تا حد زیادی می توان برطرف نمود . اما هنوز تا درمان کامل آن راه طولانی باقیست . درمان های رایج به صورت جراحی های وسیع ,شیمی درمانی، رادیوتراپی حتی در صورت موفقیت نسبی عوارض بسیاری را بر بیماران تحمیل می کنند که گاه از خود سرطان مشکل سازتر و دردآور تر است.

چه بسیار افرادی که ترجیح داده اند تا چنین درمانی را برای سرطان خود انجام ندهند و به مرگ طبیعی بمیرند! .     حقیقت تلخ این است که اکثر بیماران مبتلا به کنسر بلافاصله بعد از مطلع شدن از بیماری خود دچار افسردگی می شوند که با کاهش توان دفاعی بدن آن ها ، سرعت رشد سرطان را چندین برابر می کند.این درمان ها علیرغم افزایش کمیت زندگی بیماران و طولانی کردن عمر آنان ، کیفیت زندگی را کاهش داده و خود، جسم و روان بیمار را بیمارتر می کنند.  
  اما کانسر چیست؟ سلولهای بدن در حالت عادی دارای یک رشد متناسب با نیازهای بدن هستند اما در سرطان این رشد به صورت بیمارگونه ای افزایش می یابد و سلول های بدن تبدیل به سلولهای سرطانی می شوند و این روند به سرعت گسترش می یابد و با حمله به ارگان های سالم دیگر ، کل سیستم بدن را مختل می کنند.     علت بروز این حالت دقیقا مشخص نیست اما مواد سرطان زای بسیاری شناخته شده اند و هر روز بر لیست این مواد افزوده می شوند.

بدن هر فرد با داشتن استعداد ذاتی بیماری به صورت نهفته ، در اثر یک استرس ( به هر شکل) دچار بیماری می شود که این امر در مورد سرطان هم صدق می کند که عوامل بیماری زا در ارگان هایی که دارای نقطه ضعف در این زمینه هستند باعث بروز بیماری سرطان می شوند.


البته در هومیوپاتی عوامل سرطانزا بسیار وسیع تر از علم پزشکی در نظر گرفته می شوند و مشکلات روحی و عاطفی نقش بسیار مهم تری نسبت به عوامل غذایی و محیطی ایفا می کنند.   در کلینیک ، در درصد بالایی از موارد ابتلا به سرطان ، با بررسی شرایط زندگی بیماران رد پای مسائل روحی و عاطفی به وضوح قابل مشاهده است و از طرف دیگر بهبود این شرایط ناگوار در درمان سرطان نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.به جرات می توان گفت که

اگر انسان از یک زندگی متعادل و بدون استرس برخوردار باشد و از غذاهای طبیعی و به مقدار لازم (ونه بیشتر یا کمتر) استفاده نماید احتمال ابتلای وی به سرطان و یا هر بیماری خطرناک دیگری به شدت کاهش می یابد.

برای مطالعه ادامه مطلب لینک زیر را کلیک کنید:
http://amoozeshehomeopathy.ir/cancer-and-homeopathic-treatment/منبع:

http://amoozeshehomeopathy.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سرطان ، سرطان خون ، لنفوم ، سرطان خون اطفال ، لنفوم در اطفال ، درباره سرطان ، درمان لنفوم ،