پزشک آنلاین

ثبت نام دوره حضوری آموزش هومیوپاتی

میل به درمان دیگران بخصوص عزیزانمان بطور فطری در درون همه ما وجود دارد .

تصورش را بکنید می توانید بعد از این دوره به این رویای خودتان جامه عمل بپوشانید.

پس از برگزاری سه دوره آموزش هومیوپاتی موفق بصورت آنلاین برای افراد با تحصیلات غیر پزشکی, بر آن شدم تا ارائه آموزش ها را این بار به شکل دوره حضوری ادامه دهم.
من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید :
https://goo.gl/bqapYN

داروهای کورتون دار یا بلای خانمان سوز

داروهای کورتون دار یا بلای خانمان سوز

ویرایش: 1397/7/9
نویسنده: m

حتما تا بحال با کلمه کورتون يک جورهايي آشنا هستيد. حتما ديديد خودتون يا اطرافيان شما ميگن که دکتر براي سرماخوردگي ما دگزامتازون نوشت يا مثلا براي درد روماتيسمي مراجعه پزشکي کرديم به روماتولوژيست و دکتر براي ما پردنيزولون نوشت.

داروهايي مثل دگزامتازون  , بتامتازون ,  هيدرو کورتيزون ,  فلوسينولون ,  فلو تيگازون  , تريامسينولون و .... همگي از خانواده کورتيکوستروئيدها هستند که در پزشکي کلاسيک و مخصوصا کشور ما بطور وحشتناک استفاده مي شود حتي براي يک عفونت ويروسي بي اهميت!؟.

  در بسياري از بيماري هاي خودايمني مثل روماتيسم مفصلي   هپاتيت خودايمني    بيماري MS    سرطان بيماري لوپوس و ..... استفاده مي شود بمنظور سرکوب سيستم ايمني و رفع علايم بيمار براي همين اين دسته از داروها را Immune Suppressive مي نامند.البته اين گروه داروها فقط به کورتيکوستروئيدها محدود  نميشوند و داروهايي ديگري مثل متوترکسات آزاتيوپرين و ..... به نوعي به خانواده Immune Suppressive ها مربوط مي شوند.  

شايد احمقانه بنظر برسد ولي واقعيت دارد.تصورش را بکنيد که از کنار رودخانه اي رد مي شويد و با فرياد کمک خواهانه  جواني که در حال غرق شدن است مواجه مي ويد شما دو راه داريد تا صداي اين جوان را ساکت کنيد: 1-او را نجات بدهيد . 2-با يک پاره آجر توي سرش بزنيد تا خفقان بگيرد !. در هر دو صورت شما موفق شديد. اما ...    

اگر مي بينيد کسي دچار علايمي شده است بخاطر اين است که سيستم حياتياين فرد با يک اختلال دروني مواجه شده است و سعي دارد به زبان علايم ما را از وجود آن مطلع کند استفاده از داروهاي  Immune Suppressive فقط پاک کردن صورت مسئله است.منبع:

http://amoozeshehomeopathy.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره داروهای کورتون دار یا بلای خانمان سوز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بيماري هاي خودايمني ، کورتون ، دگزامتازون ، سرکوب سيستم ايمني ، سيستم ايمني ، سيستم حياتي ، نیروی حيات ، خودايمني