پزشک آنلاینوالدینی که سن نوزادشان کمتر از یک ماه است و به علت زردی ,عفونت و یا ... لازم است در بیمارستان بستری بشود و تمایل دارند پزشک معالج نوزادشان دکترعادل حیدری نژاد باشد , می توانند با مراجعه به بخش ان آی سی یو بیمارستان تریتا , درخواست خود را مطرح کنند تا بعد از هماهنگی , نوزاد آن ها در سرویس درمانی دکتر حیدری نژاد بستری بشود .

آدرس : تهران: بزرگراه همت غرب،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان , بیمارستان تریتا

در باره بزرگی لوزه سوم یا آدنوئید بیشتر بدانید

در باره بزرگی لوزه سوم یا آدنوئید بیشتر بدانید

ویرایش: 1397/10/13
نویسنده: m

همانند لوزه های حلقی، لوزه سوم کمک می کند تا بدن سالم باشد. لوزه سوم به طور مستقیم قابل مشاهده نیستند.لوزه سوم کار مهمی را به عنوان مبارزان عفونی برای نوزادان و کودکان انجام می دهند. اما هنگامی که یک کودک بزرگتر می شود، آنها کمتر اهمیت پیدا می کند .در بچه ها، آدنوئید معمولا پس از حدود 5 سالگی شروع به کاهش می کند و عمدتا در سال های نوجوان ناپدید می شود.

در شرایط ورود میگروب ها به دهان یا بینی بافت آدنوئیدی گاهی اوقات به طور موقت بزرگ می شود.. تورم بعضی اوقات بهتر می شود، اما بعضی اوقات آدنوئید ها می توانند آلوده شوند. اگر آدنوئیدها زیاد آلوده شوند، پزشک ممکن است توصیه کند که آنها جراحی شوند. اغلب، لوزه ها و آدنوئید در یک زمان برداشته می شوند.

علائم بزرگی لوزه سوم

بوی بد دهان

تنفس از طریق دهان

تنفس پر سر و صدا

خرناس

 وقفه تنفسی هنگام خواب

سینوزیت مکرر و ...

در صورت بروز این علایم باید به بزرگی لوزه سوم شک کرد .
در صورتی که مایل به درمان مشکل فرزند خود به روش هومیوپاتی هستید اینجا را کلیک کنیدمنبع: پزشک آنلاین –وب سایت رسمی دکترعادل حیدری نژاد
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره در باره بزرگی لوزه سوم یا آدنوئید بیشتر بدانید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: لوزه سوم ، بزرگی لوزه سوم ، آدنوئید ، بزرگی آدنوئید ، علایم لوزه سوم ، درمان لوزه سوم ، علایم لوزه سوم در کودک ،