پزشک آنلاینوالدینی که سن نوزادشان کمتر از یک ماه است و به علت زردی ,عفونت و یا ... لازم است در بیمارستان بستری بشود و تمایل دارند پزشک معالج نوزادشان دکترعادل حیدری نژاد باشد , می توانند با مراجعه به بخش ان آی سی یو بیمارستان تریتا , درخواست خود را مطرح کنند تا بعد از هماهنگی , نوزاد آن ها در سرویس درمانی دکتر حیدری نژاد بستری بشود .

آدرس : تهران: بزرگراه همت غرب،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان , بیمارستان تریتا

تب بدون علت از علائم بيماري‌هاي روماتيسمي در کودکان است . خیلی حواستان جمع باشد

تب بدون علت از علائم بيماري‌هاي روماتيسمي در کودکان است . خیلی حواستان جمع باشد

ویرایش: 1397/11/24
نویسنده: m

بيماري هاي روماتيسمي در كودكان يكي از علل شايع معلوليت‌هاي جسمي و اختلال بينايي است. تشخيص به موقع این بيماري ها، كنترل و درمان آن‌ها مي‌تواند منجر به ايجاد جامعه‌اي سالم‌تر شود.

كودكان در بسياري از كشورهاي پيشرفته، ويلچرنشين نمي‌شوند ولي متاسفانه برخي كودكان ايراني به علت ابتلا به آرتروماتوئيد دچار تخريب مفصلي مي‌شوند و روي ويلچر مي‌نشينند چرا كه بيماري آنان به موقع تشخيص داده و به درستي درمان نشده است.

معمولا هيچ يافته باليني و پاراكلينيك خاصي براي بيماريهاي روماتيسمي وجود ندارد اما اگر برخي علائم سيستميكي كه در بيماري‌هاي ديگر ديده مي‌شود به طور مكرر و بدون دليل ملاحظه شود و عود كند بايد به ابتلاي فرد به بيماريهاي روماتيسمي شك كرد.

به عوان مثال تب،علامت بسياري از بيماري هاست ولي اگر دليلي براي ابتلا به آن وجود نداشته باشد بايد به بيماريهاي روماتيسمي شك كرد چرا كه تب هاي بدون علت از جمله علايم بيماري هاي روماتيسمي هستند.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید :

تب بدون علت از علائم بيماري‌هاي روماتيسمي در کودکان است . خیلی حواستان جمع باشدمنبع: koodakonline.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تب بدون علت از علائم بيماري‌هاي روماتيسمي در کودکان است . خیلی حواستان جمع باشد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روماتیسم ، روماتیسم کودک ، روماتیسم کوکان