پزشک آنلاین



آخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر عادل حیدری نژاد در حال ثبت نام است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/o7a0d1

آخرین اخبار درباره سرطان از بیمارستان جان هاپکین

آخرین اخبار درباره سرطان از بیمارستان جان هاپکین

ویرایش: 1397/5/13
نویسنده: m

1)هر شخص دارای سلول های سرطانی در بدن خود است .این سلول های سرطانی در آزمایش های استاندارد خود را نشان نمی دهند تا آن که به مقدار چند میلیارد سلول افزایش یابند. 📌زمانی که پزشکان به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام می کنند که دیگر در بدن آنها سلول سرطانی وجود ندارد ، این حالت فقط بدان معناست که آزمایش ها دیگر قادر به ردیابی و پیدا کردن سلول های سرطانی نیست زیرا آن سلول ها به مقدار قابل رد یابی شدن در بدن وجود ندارند.

۲) سلول های سرطانی بین شش تا ده مرتبه در دوره زندگی یک انسان پیدا می شوند.
۳) زمانی که سیستم ایمنی انسان قوی باشد سلول های سرطانی از بین می روند و از ایجاد تومور سرطانی جلوگیری می شود.
۴) زمانی که شخص بیماری سرطان دارد نشانه آنست که وی دارای نقص ایمنی شده است . این نقص ممکن است منشاء ژنتیک ، محیطی ، غذایی و عواملی درشیوه زندگی داشته باشد.
۵) برای غلبه بر کاستی های سیستم ایمنی ، تغییر در رژیم غذایی شامل اضافه کردن بعضی مخلفات غذا یی ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
۶) شیمی درمانی ضمن آنکه باعث مسموم کردن فوری سلول های سرطان است که سریع رشد می کند ، سلول های سالم بدن درمغز استخوان و دیواره روده ها و غیره را که سریع رشد می کند را هم از بین می برد و می تواند سبب ضایعه عضو بدن مثل کبد ، کلیه ها و قلب و ریه ها و غیره شود.
7)رادیوتراپی ضمن آن که سلول های سرطانی را نابود می کند سلول های سالم را نیز می سوزاند، ضایع می کند وباعث تخریب آنها می شود.
۸) درمان اولیه با شیمی درمانی و پرتو درمانی غالبا اندازه تومور را کاهش می دهد. بااین وصف شیمی درمانی و پرتودرمانی درازمدت به نابودی بیشتر تومور منتج نمی شود.
۹) زمانی که بدن تحت تاثیر مسمومیت ناشی از شیمی درمانی و پرتودرمانی قرار می گیرد سیستم ایمنی در معرض خطر و نابودی واقع می شود بنا براین شخص ممکن است مقاومت خود را در برابر انواع مختلف عفونت ها و پیچیدگی های ناشی از آن از دست بدهد.
۱۰) شیمی درمانی و پرتو درمانی می تواند باعث جهش ژنتیکی سلول های سرطانی گردد و مقاوم و پایدار شود ونابود کردن آن مشکل خواهد شد. جراحی می تواند باعث گسترش سلول های سرطانی به دیگر نقاط بدن شود.
📣یک راه موثر برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ,داشتن سیستم ایمنی سالم است .با طب مکمل هومیوپاتی سیستم ایمنی عالی را برای خود رقم بزنید.

لطفا این پیام را برای تمام کسانی که دوستشان دارید ارسال کنید. این مقاله را باید برای هر کسی که درزندگی برای شما اهمیت دارد ارسال کنید.



منبع:

https://fa.parsiteb.com

امتیاز دهی به مقاله



نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آخرین اخبار درباره سرطان از بیمارستان جان هاپکین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سرطان ، سرطان خون ، سرطان چیست ، سرطان روده ، سرطان استخوان چیست ، سرطان از چی پیدا میشود ، آزمایش سرطان ، سرطان به چند نوع است ، علاج سرطان ، سرطان چند نوع است ، سرطان خون در کودکان