پزشک آنلاین

ثبت نام دوره حضوری آموزش هومیوپاتی

میل به درمان دیگران بخصوص عزیزانمان بطور فطری در درون همه ما وجود دارد .

تصورش را بکنید می توانید بعد از این دوره به این رویای خودتان جامه عمل بپوشانید.

پس از برگزاری سه دوره آموزش هومیوپاتی موفق بصورت آنلاین برای افراد با تحصیلات غیر پزشکی, بر آن شدم تا ارائه آموزش ها را این بار به شکل دوره حضوری ادامه دهم.
من به شما تضمین می دهم در صورت عمل به این آموزش ها, می توانید بسیاری از بیماری های خود و افراد خانواده تان را براحتی و با هزینه ای بسیار کم درمان کنید.

برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید :
https://goo.gl/bqapYN

درمان آلرژی کودکان

درمان آلرژی کودکان

ویرایش: 1397/5/2
نویسنده: m

آلرژی کودکان
کودکانی که عطسه می کنند و یا سرفه می کنند امکان دارد به آلرژی دچار شده باشند یا افرادی که دچار معده، گرفتگی یا تهوع می شوند پس از خوردن غذاهای خاص ممکن است آلرژی داشته باشند. هر کودک ممکن است دچار آلرژی شود ،و در کودکانی در خانواده با سابقه ی آلرژی رو به رو هستند شایع تر است .
تشخیص زود هنگام آلرژی کودکان کیفیت زندگی فرزند شما را بهبود می بخشد، تعداد روزهای مدرسه از دست رفته را کاهش می دهد و به شما در اجتناب از استفاده از زمان های بیمار و یا تعطیلات برای مراقبت از کودک خود کمک می کند.

علائم آلرژی در کودکان
اگزما
تنفس سخت ( آسم )
عطسه ، سرفه ، آبریزش بینی ، خارش چشم
ناراحتی معده
آلرژی مشترک در کودکان
در خارج از منزل: گرده درخت، گرده گیاه، گزش حشرات و یا زخم
در داخل خانه: حیوان خانگی یا موی حیوان یا خز، گرد و غبار، قالب
مضر: دود سيگار، عطر، اگزوز خودرو
غذا: بادام زمینی، تخم مرغ، شیر و محصولات شیری
اگر فکر می کنید فرزند شما آلرژی دارد، حتماً به پزشک مراجعه کنید و در مورد علائم کودکتان با پزشک صحبت کنید و در صورت هر گونه سابقه ی بیماری بهتر است پزشک را در جریان کامل قرار دهید .
رینیت آلرژیک (تب یونجه)

رینیت آلرژیک شایع ترین بیماری کودکان در اثر آلرژی است. علائم عبارتند از آبریزش بینی و خارش، عطسه، قطره پس از زایمان و گرفتگی بینی (انسداد).

کودک مبتلا به آلرژی ممکن است دارای خارش، آبریزش، چشم قرمز و مشکلات گوش های مزمن باشد. نکته قابل توجه این است که گرچه معمولا به عنوان “تب یونجه” شناخته شود ولی رینیت آلرژیک توسط یونجه ایجاد نمی شود و باعث تب نمی شود.

آلرژی

گرفتگی بینی
آلرژی شایع ترین علت احتقان مزمن بینی در کودکان است.در بیشتر موارد آلرژی در کودک باعث می شود کودک به خوبی نتواند نفس بکشد و به هنگام خواب از دهان تنفس می کشد این عامل ممکن است موجب شود که کودک خواب شب آرام نداشته و روز بعد خسته شود. اگر تراکم و تنفس دهان بدون درمان باقی بماند،باعث می شود بر رشد دندان ها و استخوان های چهره تاثیر بگذارند. درمان زودرس آلرژیهایی که سبب گرفتگی بینی می شود ممکن است از این مشکلات جلوگیری کند.

عفونت گوش
آلرژی منجر به التهاب در گوش می شود وباعث ایجاد تجمع مایع در گوش می شود ، که می تواند عفونت گوش و کاهش شنوایی را افزایش دهد.کودکی که در شنوایی به مشکل بر می خورد در یادگیری هم به مشکل می خورد و باعث می شود سخنرانی و یادگیری ضعیفی داشته باشد آلرژی می تواند موجب آسیب شنوایی و همچنین خارش، ظاهر شدن و پر شدن گوش شود ، هر کس که این علائم را داشته باشد باید به متخصص آلرژی مراجعه کند و هر چه زودتر درمان شود .

حساسیت غذایی
6 میلیون کودک در ایالات متحده دارای آلرژی غذایی هستند. بعضی نوزادان به غذاهایی که مادر مصرف می کنند حساس هستند و هنگام خوردن شیر آلرژی پیدا می کنند برای اطمینان از آلرژی نوزاد می توان نوزاد را آزمایش کرد و حساسیت های غذایی او را تشخیص دارد و ما می توانیم با رعایت و یا از بین بردن این غذاها از رژیم غذایی مادر مواد غذایی نوزاد و شیر او را بدون آلرژی و حتی برای کودک تسکین دهنده باشد.

شایع ترین آلرژی در کودکان بادام زمینی و شیر می باشد. دیگر عوامل مکرر دیده شامل تخم مرغ، ماهی، صدف و خرچنگ، سویا، گردو و گندم است. واکنش های شدید تر به طور معمول به بادام زمینی، آجیل ، ماهی و صدف ها می پردازد.

آلرژی و مدرسه
اگر کودک شما آسم یا آلرژی شدید داشته باشد،بهتر است پرسنل مدرسه را در جریان قرار دهید همچنین درمواقع اضطراری، در مورد دسترسی به داروهای فرزندتان صحبت کنید.

آسم و تربیت بدنی
تربیت بدنی و ورزش بخش بزرگی از فعالیت مدرسه برای بسیاری از کودکان است. داشتن آسم به معنای از بین بردن این فعالیت ها نیست. کودکان مبتلا به آسم و سایر بیماری های آلرژیک باید بتوانند قبل از هر ورزش که کودک تصمیم می گیرد شرکت کنند، در صورت نیاز با پزشک مشورت کند،علائم آسم در حین ورزش ممکن است فعالیت ورزش ضعیف باشد بنابراین اطمینان حاصل کنید که کودک شما به طور منظم داروهای کنترل آسم را مصرف می کند.

اغلب داروهای تجویز شده توسط یک استنشاق قبل از ورزش برای کنترل علائم تجویز می شود.

تحریک گرد و غبار
در مدرسه، کودکان مبتلا به مشکلات آلرژیک نیاز است از تخته سیاه برای جلوگیری از گرد و غبار گچ دور باشند .

دلایل آلرژی در کودکان
گرد و خاک
گرده
کپک
دخانیات
پرورش حیوانات خانگی
بخار شیمیایی، اسپری ها، رنگ تازه، عطر، محصولات معطر
آب و هوا، باد، هوا مرطوب
پاک کردن مایع گرد و غبار
آلرژی-کودکان

اگر فرزند شما علائم دارد
سعی کنید اتاق خواب خالی باشد : بدون فرش، پرده ها را عوض کنید یا کرکره های ساده را پاک کنید.
کتاب ها، اسباب بازی ها، حیوانات را به اتاق دیگری منتقل کنید.
از تهویه هوا برای رطوبت هوا و فیلتر کردن گرده و مواد آلرژن تولید استفاده کنید
از پتو های پشمی استفاده نکنید.
هوای خانه متعادل باشد .
لباس های کودک را در اتاق خوابش نگه داری نکنید.
محدود کردن گربه ها و سگ ها در داخل و خارج خانه ، حتی اگر فرزند شما به آنها حساسیت نداشته باشد.
دود می تواند رسوبات آلرژن را در بینی و ریه کودک شما افزایش دهد
درباره حیوانات خانگی و آلرژی چیست؟
موی حیوان خانگی می تواند گرد و غبار، گرده، یا سایر آلرژن ها را به داخل خانه شما حمل کند. کودک شما ممکن است حساسیت به پروتئین موجود در بزاق، انسداد یا ادرار حیوان داشته باشد. آلرژی های حیوانی نیز می تواند باعث ایجاد کندو و خارش شود.
برخی مطالعات نشان می دهد که شستن حیوانات در هفته ممکن است باعث کاهش آلرژی ها شود. اگربتوانید حیوان خانگی را در خارج از خانه نگه دارید بسیار روش ایده آلی است و می تواند به درمان آلرژی کودک کمک بسیاری کند.چگونه آلرژی کودک خود را با طب هومیوپاتی برطرف کنیم ؟
قیمت: 38,400 تومانچگونه آلرژی کودک خود را با طب هومیوپاتی برطرف کنیم ؟ كودكاني كه عطسه مي كنند و يا سرفه مي كنند امكان دارد به آلرژي دچار شده باشند يا افرادي كه دچار معده، گرفتگي يا تهوع مي شوند پس از خوردن غذاهاي خاص ممكن است آلرژي داشته باشند. هر كودك ممكن است دچار آلرژي شود ،و در كودكاني در خانواده با سابقه ي آلرژي رو به رو هستند شايع تر است .
تشخيص زود هنگام آلرژي كودكان كيفيت زندگي فرزند شما را بهبود مي بخشد، تعداد روزهاي مدرسه از دست رفته را كاهش مي دهد و به شما در اجتناب از استفاده از زمان هاي بيمار و يا تعطيلات براي مراقبت از كودك خود كمك مي كند.

علائم آلرژی در كودكاناگزما
تنفس سخت ( آسم )
عطسه ، سرفه ، آبريزش بيني ، خارش چشم
ناراحتي معده


آیا فرزند شما دچار مشکل آلرژی شده ؟

آیا تمایل دارید از مشاوره هومیوپاتی ما استفاده کنید ؟


چنانچه پاسخ شما به پرسش های بالا مثبت است قبل از اقدام به خرید این مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید و دستورالعمل خرید و استفاده از مشاوره های پزشک آنلاین را بدقت مطالعه فرمایید


http://www.dradelheidarynejad.ir/article.aspx?p_id=145

خرید


منبع:

http://atfalteb.com

امتیاز دهی به مقالهدرمان آلرژی کودکان
درمان آلرژی کودکان
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره درمان آلرژی کودکان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: درمان آلرژی کودکان ، علل آلرژی کودکان ، دلایل آلرژی کودکان ، آلرژی کودکان