پزشک آنلاینآخرین دوره حضوری آموزش هومیوپاتی در ایران توسط دکتر عادل حیدری نژاد در حال ثبت نام است ...

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/o7a0d1

شربت «روي» طول دوره اسهال کودکان را کاهش مي‌دهد

شربت «روي» طول دوره اسهال کودکان را کاهش مي‌دهد

ویرایش: 1397/4/5
نویسنده: m

رييس انجمن علمي گوارش کودکان گفت: استفاده از شربت «روي» که اخيرا براي درمان اسهال کودکان توصيه مي‌شود، طول دوره اسهال و همچنين حجم مدفوع را در آنها کاهش مي‌دهد.

دکتر « غلامرضا خاتمي »، فوق تخصص گوارش اطفال در گفت وگو با ایسنا، با بيان اين که خانواده‌ها بايد در هنگام مواجه با اسهال کودکان شان، راهکارهاي لازم را بدانند، اصلاح آب و املاحي را که از بدن کودک بيمار دفع مي شود، ادامه تغذيه کودک براي جلوگيري از کاهش وزن پس از اصلاح اسهال و همچنين استفاده از شربت «روي» را از اهم درمان اسهال کودکان عنوان کرد.

دکتر خاتمي ادامه داد: اگر چه بيماري اسهال معمولا فصلي بوده و متعاقب باکتري‌ها ايجاد مي‌شود، اما اکنون نيز با هجوم ويروس مواجه هستيم و اگر چه در فصل زمستان به سر مي‌بريم ولي هم اکنون بسياري از کودکان دچار اسهال و استفراغ هستند.وي در خصوص علت انتخاب اين بيماري‌ها به عنوان محورهاي همايش، گفت: اين دو بيماري از بيماري‌هاي شايعي است که هيچ خانواده‌اي از آنها در امان نيست.وي، هدف از اين همايش را بررسي اطلاعات جديد در مورد بيماري‌هاي شايع گوارشي و قرار دادن آنها در اختيار پزشکان عمومي، متخصصان اطفال و خانواده‌هاي ايراني دانست و ادامه داد: ما بر اين تصوريم که بحث و گفت وگو در اين دو مورد کمک زيادي به بهداشت خانواده‌ها و سلامت کودکان خواهد کرد.

دکتر خاتمي همچنين در خصوص دل درد کودکان گفت: تاکيد ما در درمان دل درد، جلوگيري از خود درماني است.کلوب مادران پزشک آنلاین، مکان مناسبی است تا اعضای سایت بتوانند تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند و موجب ارتقای سطح دانش مراقبت از فرزند خود شوند.

 برای ورود به این تالار لطفا روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.pezeshkeonline.ir/forum.aspxپچ ضد اسهال برای استفاده در کودکان
قیمت: 25,000 تومان
پد ضد اسهال یا Anti Diarrhea Patch :
- بهبود اسهال ناشی از باکتری ، ویروس و انگل
- موثر در بهبود اسهال های ترشحی و اسموتیک
- مناسب در بهبود دردهای شکمی و سوءهاضمهتوضیحات :

مواد موثره در هر پچ : میخک 230 میلی گرم ، دارچین چینی 350 میلی گرم ، دار فلفل 360 میلی گرم ، فرآورده نهایی برای دارا بودن 0.015 درصد پیپرایناستاندارد شده است.

آنچه که اغلب ما در مسافرت و یا حتی بر اثر خوردن غذاها و نوشیدنی های متفاوت ممکن است با ان موجه شویم ، اخلال در عملکرد روده می باشد.
یکی از شایع ترین بیماری‌هایی که در اطفال بروز می‌‌نماید اسهال‌های ناشی از میکروب‌ها و اختلالات دستگاه گوارش می‌باشد. به دلیل عدم رعایت بهداشت عمومی به خصوص در فصول گرم سال این عارضه گاهاً به صورت واگیر گزارش می‌شود.
شرکت رازان فارمد نیز همگام با کشورهای مدرن و دنیا بر آن شد تا از تکنولوژی جدید و به روز پچ‌ ضداسهال با ترکیبات کاملاً گیاهی و ایمن برای بهبود و تسکین علائم اسهال با روش گیاهی محصولی کم نظیر و غیرخوراکی و صد در صد گیاهی را به شما معرفی کنیم.

اگر فرزند شما دچار اسهال شده و شما از این بابت نگران هستید این محصول می توانید کمک زیادی به رفع مشکل فرزند شما و نیز نگرانی های تان بکند.
خرید


منبع: tebyan.net
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره شربت «روي» طول دوره اسهال کودکان را کاهش مي‌دهد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روی ، شربت روی ، zinc ، zincplus ، شربت zinc