پزشک آنلاین

نتیجه تصویری برای درآمد اینترنتی

این روش آسان و سریع برای کسب درآمد از اینترنت آنقدر جذاب است که از خودتان می پرسید چرا حالا باید ببینمش ؟! اگر متعهد به کسب ثروت هستید . اگر نمی خواهید منت ادارات را برای استخدام بکشید. اگر نمی خواهید جلوی دوستان, فامیل و ... برای بدست آوردن شغل کرنش و تعظیم کنید .

اگر ارزش خود را خیلی بیشتر از یک شغل ششصد هزار تومانی موقت در لا به لای صفحات روزنامه همشهری می دانید .پس همین حالا شروع کنید شاید فردا دیگر دیر باشد .

آیا می دونستی که روزانه فقط با صرف حداکثر سی دقیقه وقت در شبکه های اجتماعی و یا صفحات اینترنتی می تونی به حداقل دو میلیون تومن درآمد در ماه برسی❗️ با قرار دادن لینک محصولات پزشک آنلاین در شبکه های اجتماعی و یا صفحات اینترنتی براحتی به سی درصد پورسانت به ازای فروش هر محصول بدون زحمت برسید.

از اینکه می خواهید با پزشک آنلاین همکاری کنید بسیار خوشحالیم.

همکاری در فروش چیست؟

شما در بخش همکاران فروش پزشک آنلاین عضو می شوید و سپس می توانید در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان مثل اینستاگرام و … به معرفی محصولات یا مقالات پزشک آنلاین بپردازید. افرادی از طرف شما به وب سایت ما مراجعه می کنندچنانچه خریدی انجام دهند , شما سی درصدی مبلغ آن خرید را به عنوان سود همکار دریافت می کنید.

اصطلاحات سیستم همکاری در فروش

همکار فروش: شما هستید! یعنی کسی که وب سایت ما را تبلیغ می کند و از فروش های ایجاد شده کمیسیون دریافت می کند.

ارجاع: بازدیدکننده ای است که از طریق شما وارد وب سایت ما می شود.

خریدهای ارجاعی: خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

سوال : شما دقیقا چه محصولاتی می فروشید ؟ محصولات ما آموزش های دانلودی و خدمات مشاوره ای آنلاین و در ارتباط با ارتقا سطح سلامت افراد جامعه است.با نگاهی کوتاه به وضعیت سلامت جامعه خودتان بزودی متوجه ارزش تجارت ما خواهید شد.

سوال : آیا به محض ثبت نام در همکاری فروش می توانم کارم را شروع کنم؟

بله. بشرطی که برای ثبت نام ایمیل معتبر و درست وارد کنید و بس از مراجعه به ایمیل خود ,لینکی که از طرف پزشک آنلاین برای شما ارسال شده است را فعال کنید .

لطفا دقت بفرمایید.شما می توانید بصورت لحظه ای از فعالیت های بارایابی خود و احتمالا درآمدهایی که کسب کرده اید در ایمیل باخبر شوید , پس ضروری است هر چه سریع تر ایمیل بازاریابی خود را فعالسازی کنید.

سوال :آیا من باید محصولات را برای مشتریان بفرستم؟

خیر. شما فقط لینک محصولات پزشک آنلاین را در وب سایت ,وب لاگ یا رسانه های اجتماعی خود می گذارید و یا به دیگران ایمیل می کنید. تمامی کارهای دیگر توسط ما انجام می شود و نیازی نیست که درگیر هر کار دیگری شوید.

سوال :سایت پزشک آنلاین چگونه متوجه می شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده اند؟

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می کنید که مختص به شما است و توسط نرم افزار دقیقی تمام لینک های ورودی بررسی و ثبت می شود.

سوال :آیا می توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به سایت پزشک آنلاین آمده اند یا چه خریدهایی انجام داده اند؟

بله. این کار به راحتی امکان پذیر است. شما با مراجعه به صفحه بازاریابی خود می توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

سوال :آیا می توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت کنم؟

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

سوال :به ازای هر فروش چه درصدی به من تعلق می گیرد؟

سی درصد هر فروشی که از طریق بازدیدکنندگان شما انجام شود به شما تعلق دارد.

سوال :مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می شود؟

حداقل مبلغ واریزی ۵۰ هزار تومان است. باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست واریز مبلغ «توسط خود شما» چنانچه کل سود شما به ۵۰ هزار تومان رسیده باشد به کارت معرفی شده از طرف شما واریز خواهد شد.

در نهایت چنانچه نیاز به توضیحات اضافی داشتید می توانید از پشتیبانی بپرسد .

پورسانت محصول: درصدي از قيمت فروش محصول مي باشد که به فرد بازارياب تعلق مي گيرد.

شرايط و مقررات بخش بازاريابي:

1: تنها يک بار اقدام به ثبت نام نماييد.

2: عضويت هر شخص حقيقي يا حقوقي در سايت به معناي مطالعه و قبول کليه شرايط اين توافقنامه مي باشد و پس از عضويت نمي تواند به دلايلي از قبيل عدم آشنايي به قوانين از تاييد آن سر باز زند.

3: بازارياب بايد از ارائه هر گونه مطلب و عکس غير اخلاقي و مغاير با شئون نظام جمهوري اسلامي ايران و شرع مقدس اسلام در سايتها جدا پرهيز نمايد.

4: بازارياب نبايد براي هيچ سايت غير اخلاقي و يا فيلتر شده تبليغ نمايد.

5: در هيچکدام از سايتهاي بازارياب نبايد آموزش کلاهبرداري و يا هرگونه توهين يا شعاري عليه قوميتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوري اسلامي ايران وجود داشته باشد.

6: بازارياب بايد قوانين کپي رايت داخلي و بين المللي و حقوق مولف و مصنف را رعايت نمايد.


نکات مهم ثبت نام:

بلافاصله پس از ثبت نام ايميلي از طرف سايت براي شما ارسال مي شود بنابراين به صندوق ايميل خود مراجعه كرده و آن ايميل را مطالعه كنيد و کد فعالسازی موجود در آن را پیدا کنید. در صورتيكه در بخش Inbox ايميلي از طرف ما نيافتيد بخش Spam و يا Bulk ايميل خود را نيز چك كنيد. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ايميل و شماره تلفن همراه، دقت كنيد. زيرا فعالسازی، از طریق ايميل و شماره همراه شما انجام مي شود. آدرس ايميل وسيله ارتباط ما با شماست.


عضو پزشک آنلاین هستید؟
تازه وارد هستید؟

کلمات کلیدی: همکاری در فروش , کسب و کار اینترنتی , رسانه کسب درآمد , راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم
پشتیبانی: دکتر عادل حيدري نژاد
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
09125050192
پشتیبانی