پزشک آنلاین
مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد

مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 95 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

چنانچه فرزند بیماری دارید که دچار مشکلاتی شده و علیرغم مراجعات مکرر و صرف هزینه های بسیار, بیماری وی هنوز تشخیص داده نشده است;

 مشاوره پزشکی با دکتر عادل حیدری نژاد می تواند به سود شما باشد.

 شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست مشاوره خود را آنلاین ارسال و پیگیری بفرمائید.

  

 چرا من خودم را لایق مشاوره شما می دانم ؟

جواب :شما بهتر می دانید حفظ کردن کتب سنگین پزشکی کاری بسیار دشوار است و سخت تر از آن به یادآوردن مطالب آن ها در مواقع لزوم.

تصور بکنید کودکی به من مراجعه کند با مشکل دفع پروتین در ادرار و کاهش وزن از دو هفته قبل.

من باید در مدت چند دقیقه ای ویزیت در بیمارستان یا مطب تمام چند ده هزار صفحه کتاب های مختلفی را که تا آن زمان مطالعه کرده ام را به خاطر بیاورم تا متوجه بشوم مشکل دقیق کودک ممکن است چی باشد . از آن جایی که این کار از نظر من بسیار غیرممکن و احمقانه می آید  ,در سال 1385 با توجه به تسلطی که در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهای پزشکی دارم موفق به طراحی نرم افزاری شدم که می توانست به بهترین وجه ممکن این مشکل را برای من مطرح کند. از آن زمان تاکنون من اصلا از حافظه خودم کمک نمی گیرم و همه چیز را به نرم افزار می سپارم . دوستان دنیای امروز دنیای اطلاعات است .کسی می تواند موفق تر عمل کند که اطلاعات بروز تر و قابل اعتمادتری داشته باشد.  

 سوال : آیا تضمین می کنید که مشاوره با شما ,مشکل فرزند من را حل کند ؟

جواب : تشخیص صحیح نیمی از درمان است.اگر تشخیص درستی وجود نداشته باشد درمان درست بی معنی خواهد بود.من شما را به تشخیص صحیح هدایت می کنم.

دوستان دقت کنید من تشخیص صحیح را به شما می گویم ولی ممکن است اساسا بیماری فرزند شما از جمله بیماری های لاعلاج باشد که در آن صورت کاری از دست کسی ساخته نیست.یا این که درمان فرزند شما نیازمند مداخلات فوق تخصصی و یا جراحی باشد که در آن صورت مشابه بالا کاری از من ساخته نیست .

پس من نمی توانم به شما تضمین بدهم.تنها ضمانتی که می توانم به شما بدهم این است که در صورتی که شرح حال شما درست و نتایج مدارک پزشکی فرزند شما معتبر باشد با احتمال و دقت حداقل 90 درصد می توانم بیماری فرزند شما را حدس بزنم.    

برای استفاده از مشاوره  , درخواست خود را از لینک زیر به ما دایرکت کنید
https://www.instagram.com/adelheidarinejad.ir

مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
محصول: مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/28
حجم فایل: 95 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (10 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


زهرا سعیدی (19:15   1398/3/24)

سلام از آقای دکتر خواستم بپرسم که پسرم یازده سالشه امروز صبح دچار خون دماغ شدالبته بینی اش یه کم زخم بود اما چیزی که نگرانم کرده این بود برای جند ثانیه چشماش سیاهی می رفت البته چمشاش باز بود اما خودش میگفت همه جا سیاه بود خواستم آقای دکتر راهنماییم کنن کد: 108فریبرز خوشخوان (14:08   1397/10/10)

دکتر حیدری نژاد تو بیمارستان کودکان تهرانم هستنگ کد: 95خداپرست اسلامشهر (14:34   1397/9/20)

کسی می دونی بیمارستان تریتا از لجاض رشیدکی چجور بیمارستانیه کد: 93احمد هدایت (13:27   1397/9/19)

بیمارستان تریتا همونیه که روبروی دریاچه چیتگره کد: 92شریفی از اسلامشهر (21:40   1397/9/8)

اگه یه دکتر کاردرست تو کل بیمارستان کودکتن تهران باشه فقط دکتر حیدریه کد: 81م حسینی (09:12   1397/6/1)

سلام جناب آقای دکتر
نوزاد پسر 4 ماه و نیمی دارم که از 15 روزگی مبتلا به برفک دهان است. از داروی نیستاتین و ویوله دوژانسین نیز استفاده کردیم. حدود یک هفته خوبه بعد دوباره عود می کنه. آزمایش خون cbc هم دادیم. دکتر گفته همه چی خوبه. آیا درمان هویموپاتی موثر است؟ و آیا باید برای این درمان نوزاد را در بیمارستان بستری کنیم؟
با تشکر کد: 50روان خواه از کرج (18:55   1397/4/26)

بیشترز از دخ ساله که دکتر حیدری پزشک بچه منه واقعن عالیه اگه بکشیش آنتیبیوتیک بیخودی به کسی نمیده خیلی آدم جالبیبه کد: 33شاهرخی از تهران (14:19   1397/2/17)

دکتر حیدری تونست خیلی به مشکل بچم کمک کنه ایشون بهترین دکتر بیمارستان کودکان طالقانیه کد: 11دکتر عادل جیدری نژاد (فروشنده) (23:52   1397/1/19)

لطفا این محصول را خریداری کنید:
مشاوره هومیوپاتی برای بزرگی لوزه سوم
کد: 7علیا صالحی (00:36   1397/1/16)

با سلام در مورد برطرف کردن تب کودک و لوزه سوم مشاوره میخواهم. کد: 5


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: عادل حیدری نژاد ، مشاوره آنلاین ، مشاوره تخصصی ، مشاوره پزشکی ، بهترین متخصص اطفال، بهترین متخصص کودکان ، بهترین متخصص کودکان تهران ، بهترین متخصص اطفال تهران